Częste pytania
images/bannery_glowna/banner_glowna_05.png

Tak, jest to bardzo dobry wybór. Prawie wszystkie współczesne telefony, smartfony i tablety posiadają możliwość włożenia karty pamięci microSD Karta microSD. Wystarczy włożyć do odpowiedniego złącza i zacząć oglądać! Na taką kartę możemy zgrać Państwa stare, archiwalne kasety wideo, kasety magnetofonowe, płyty winylowe czy zdygitalizowane taśmy filmowe - celuloidowe. Materiał wideo zgrywamy do pliku MP4 / MPEG-4, kasety magnetofonowe oraz płyty vinylowe w formatach: MP3, WAV lub innym na życzenie klienta. Przykładowo na karcie o pojemności 16 GB zmieści się około 7 godzin materiału wideo z kasety VHS, Hi8 czy mini DV a na karcie o pojemności 32 GB aż 15 godzin.
Do odtworzenia materiału z karty microSD na telewizorze lub komputerze może być potrzebna przejściówka, z karty microSD na zwykłe złącze USB lub adapter SD (większość laptopów ma slot SD). Koszt takiej przejściówki to około 5 zł.

Adapter USB do karty microSD  Przejściówka micro SD na USB Adapter na SD

W razie problemów do odtwarzania plików video MP4 na smartfonie czy tablecie z systemem Android polecamy znaną z Windows darmową aplikację VLC for Android którą można pobrać z Google Play.

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS