Częste pytania
images/bannery_glowna/banner_glowna_05.png

Nie masz czasu, żeby jechać do naszego biura w Warszawie? Przyjmujemy zamówienia z całej Polski, ze wszystkich rejonów Polski i województw!

Wyślij swoje archiwum domowe za pomocą najbliższego paczkomatu InPost. Działamy w ten sposób rutynowo już od dłuższego czasu!!!

Jak to zrobić?

1) Zbierz jak najwięcej materiałów do digitalizacji - im więcej prześlesz tym niższą uzyskasz cenę!

Digitalizujemy wszystkie amatorskie formaty kaset wideo, filmy celuloidowe 8mm i Super 8mm, kasety i szpule magnetofonowe, płyty gramofonowe i CD, płyty DVD - Video, zdjęcia i fotografie, przezrocza, slajdy i negatywy.

2) Zapakuj materiały i dołącz lub prześlij nam kontakt do siebie (e-mail i telefon, opcjonalnie oznaczenie zwrotnego paczkomatu).

3) Zainstaluj aplikację InPostu na telefonie i wyszukaj najbliższy paczkomat (lub skorzystaj ze strony InPost).

 

Wpisz w aplikacji następujące dane do wysyłki:

 
Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl

Numer telefonu: +48 888 564 879

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M
 

BARDZO WAŻNE! KONIECZNIE DOŁĄCZ DO PACZKI KONTAKT DO SIEBIE (InPost nie udostępnia takich danych na etykiecie czy w aplikacji).


Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem. Nie zapomnij tylko dołożyć do środka kartki z kontaktem do siebie: telefon i e-mail to powinno nam wystarczyć ;-) O resztę się dopytamy :-)

UWAGA: Na życzenie możemy umieścić plik(i) MPEG-4 / MP4 w Internecie na naszym prywatnym serwerze FTP, przesłać poprzez serwis Wetransfer lub wgrać do chmury. W takim wypadku jeśli Państwo wyrazicie zgodę żeby kaset już nie odsyłać, zostaną one zutylizowane - zniszczone.
kaseta miniDV format miniDV Utylizacja kaset wideo miniDV VHS logo kaseta VHS

 

Dane do tradycyjnego przelewu bankowego:

Odbiorca: Pracownia poligraficzna PREPRESS

Numer konta: mBank 69 1140 2004 0000 3402 3289 6701

Tytuł przelewu: opis zamówienia np. "przegranie kaset VHS"

Poniżej kod QR z danymi do przelewu dla aplikacji bankowych:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS