Digitalizacja rodzinnych kaset wideo VHS, Digital8, miniDV, celuloidów woj. Pomorskie - paczkomat, kurier

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Z pomorza jest daleko do Warszawy, ale przecież możesz bezpiecznie wysłać swoje kasety VHS, Hi8, Digital8 paczkomatem.

Chcesz profesjonalnie przegrać swoje kasety wideo HDV, miniDV, Digital8, Hi8, Video8, S-VHS, VHS-C, VHS? Sprawdź czy możesz wysłać je z tych miejscowości: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Miastko, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie. Możesz to zrobić na stronie paczkomatów InPost. A jeśli jest blisko do poniższej miejscowości: Kościerzyna, Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot to tam znajdziesz paczkomat. Spakuj wszystko, dobrze zabezpiecz a po odebraniu natychmiast nasz pracownik skontaktuje się z Tobą. 

Wpisz następujące dane do wysyłki:.

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Czemu warto przesłać swoje materiały akurat do nas? Działamy na rynku od prawie trzydziestu lat, a od dziesięciu zajmujemy się digitalizacją archiwalnych materiałów. Pracujemy w tradycyjnym, stacjonarnym biurze. Przez lata zdobyliśmy duże doświadczenie i zaufanie klientów.

Sprawdź co piszą o nas nasi Klienci w Google!

Możesz także przedzwonić i się upewnić że firma istnieje i działa :-)

Telefon stacjonarny (ten sam numer telefonu od 25 lat): (22) 42 33 533, kom: +48 888 564 879, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysłanie do nas materiałów z miejscowości takich jak: Chojnice, Brusy, Chojnice, Czersk, Konarzyny, Człuchów, Czarne, Człuchów, wcale nie jest trudne. Wystarczy, że zbierzesz wszystkie archiwalne materiały i je spakujesz. Warto znaleźć ich jak najwięcej, ponieważ przy większych ilościach oferujemy niższą cenę :). Po spakowaniu materiałów udaj się do najbliższego paczkomatu. Ich sieć znajduje się w całej Polsce. Być może jeden z nich jest tuż obok Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, na przykład w mieście lub miasteczku takim jak: Debrzno, Koczała, Przechlewo, Rzeczenica, Pruszcz Gdański, Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański albo Przywidz. Jeśli nie jesteś pewien, możesz sprawdzić lokalizację najbliższych paczkomatów na tej stronie. Wyszukaj swoją miejscowość, np: Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie, Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice, na mapie i sprawdź gdzie znajduje się najbliższy paczkomat. Możesz też skorzystać z wygodnej wyszukiwarki i wpisać najbliższą miejscowość, np. Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Żukowo, Nowa Karczma, Stara Kiszewa czy Kwidzyn albo wpisać swój kod pocztowy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję w jaki sposób wysłać do nas paczkę.

Czy najbliższy Ciebie paczkomat znajduje się w którejś z tych miejscowości: Osiek, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański, Zblewo? Nie jesteś pewien? Sprawdź to łatwo w tym miejscu.

Kiedy otrzymamy Twoją przesyłkę (np. z miejscowości takiej jak: Gardeja, Kwidzyn, Prabuty, Ryjewo, Sadlinki, Lębork, Łeba, Cewice), od razu sprawdzimy jej zawartość i skontaktujemy się z Tobą. Nie zapomnij dołączyć do paczki swoich danych kontaktowych (telefon, mail, adres)!

Oferujemy ekspresowe terminy, dlatego niezwłocznie zajmiemy się archiwizacją Twoich materiałów - przegrywaniem kaset VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8, kaset audio (magnetofonowych), skanowaniem zdjęć, przeźroczy, negatywów.

Chociaż paczka może przyjechać do nas z daleka (przykładowo z miejscowości takiej jak: Nowa Wieś Lęborska, Wicko, Malbork, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Wejherowo, Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Sztum), zazwyczaj kasety są gotowe już na kolejny dzień!

Zajmujemy się nie tylko przegrywaniem starych, archiwalnych kaset, ale również poklatkowym skanowaniem filmów celuloidowych, przegrywaniem kaset audio, skanowaniem zdjęć, negatywów, slajdów i przeźroczy. Każdą z tych usług możesz teraz wykonać zdalnie, nie opuszczając swojej miejscowości. Niezależnie od tego czy jest to Tczew, Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy, Tczew, Reda, Rumia, Wejherowo, Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce czy Szemud :).

 Jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Stare Pole, W takie pudełko możesz spakować swoje kasetyKrynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo, Hel, Jastarnia i chcesz zgrać dane, filmy czy zdjęcia z płyt DVD, CD czy Blu-ray, zapraszamy do kontaktu!

Być może znajdujesz się obecnie w województwie pomorskim (np. w jednej z tych miejscowości: Puck, Władysławowo, Kosakowo, Krokowa, Puck, Ustka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce) i szukasz wyjątkowego podarunku dla dziecka, rodziców lub przyjaciela. Jeśli tak, chętnie wykonamy dla Ciebie unikatowy wideo-prezent. Co to takiego? Zmontowane w zupełnie nową całość film z Twoich archiwalnych zdjęć, nagrań i filmików. Dzięki cięciom, przejściom i muzyce stare nagrania zyskają zupełnie nową jakość!

Szukasz zaufanego miejsca, w którym nie tylko przegrasz stare kasety, zeskanujesz zdjęcia i zdigitalizujesz archiwalne materiały, ale również poprawisz jakość starych filmów? Prześlij swoje domowe archiwum do nas! Czekamy na przesyłki z całej Polski (m.in. z miejsc takich jak: Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka, Czarna Woda). Posługujemy się zaawansowanym programem bazującym na AI, który w inteligentny sposób poprawia jakość archiwalnych filmów. Dlatego jeśli mieszkasz w którymś z tych miejsc: Skórcz, Starogard Gdański, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna i chcesz, ale aby Twoje nagrania zostały przegrane i poprawione w profesjonalny sposób, prześlij je do nas.

Czekamy na paczkę od Ciebie!

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS