Kopiowanie kaset wideo np. S-VHS, miniDV, Hi8 woj. Kujawsko-pomorskie - paczkomat wysyłka

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Wyślij swoje archiwum AUDIO-FOTO-VIDEO za pomocą najbliższego paczkomatu InPost z województwa kujawsko - pomorskiego. My zdygitalizujemy je na pamięć USB do pliku MP4, MPEG-4, MP3, JPEG, JPG.

Skanowanie poklatkowe fimów 8mmPosiadasz w swoim archiwum stare kasety wideo lub audio? Masz stare negatywy od zdjęć a może slajdy lub przezrocza, na których są Twoje wspomnienia? Wyślij je nam a my je zdygitalizujemy.

Najłatwiej wysłać je za pomocą paczkomatu :). Zobacz czy w tych miastach nie znajdziesz paczkomatu: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Aleksandrów Kujawski, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo, Brodnica, Bobrowo. Jeśli tak to spakuj wszystko i nam wyślij. 

Co możemy dla Ciebie zrobić? Zajmujemy się przegrywaniem kaset wszystkich amatorskich formatów (VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8 do pliku. Jeśli masz w domowym archiwum kasety wideo zachęcamy do ich zdigitalizowania! Przyjmujemy kasety z całej Polski, m.in. z takich miejscowości jak: Brodnica, Brzozie, Górzno, Bartniczka, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz. Możesz przesłać swój pendrive, kupić go u nas albo ściągnąć pliki z naszego serwera.

Przegrywamy również taśmy celuloidowe 8 mm, Super 8 mm, DS-8, Kodak do pliku MPEG-4 / MP4. Robimy to metodą skanowania poklatkowego. Prześlij do nas film nagrany na taśmie celuloidowej z miejscowości takich jak: Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski, Chełmno, Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie.

Konwertujemy również płyty CD/DVD/Blu-ray do pliku i nagrywamy na pendrive. Płyty mają stosunkowo krótki czas życia, który zależy od ich jakości, sposobu przechowywania i nagrania. Większość nowych komputerów nie posiada już możliwości odczytywania płyt, więc trudno nawet sprawdzić co się na nich znajduje. Jeśli chcesz odzyskać zapisane na płytach dane, filmy, zdjęcia, prześlij je do nas. Najbliższy paczkomat może znajdować się w jednej z tych miejscowości: Stolno, Unisław, Golub-Dobrzyń, Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Radomin, Zbójno, Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński.

Oferujemy również przegrywanie kaset magnetofonowych (audio) na pendrive. Dzięki temu będziesz mógł na nowo posłuchać zapisanej na niej muzyki (czasem to zupełnie unikatowe nagrania) albo wrócić do cennych rodzinnych wspomnień. Cena za jedną sztukę już od 15 zł! Spakuj swoje archiwalne kasety i wyślij do nas z jednej z tych miejscowości: Rogóźno, Świecie nad Osą, Inowrocław, Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo

Zajmujemy się również digitalizacją płyt gramofonowych (winyle), taśm magnetofonowych (szpula). Mieszkasz w którejś z tych miejscowości: Złotniki Kujawskie, Lipno, Bobrowniki, Chrostkowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Lipno, Skępe, Tłuchowo, Wielgie i szukasz godnej zaufania pracowni, żeby zarchiwizować płyty czy taśmy? Zobacz co piszą o nas klienci:
 

Oni już nam zaufali SPRAWDŹ tutaj!

Przegrywanie filmów z DVDCzy wiesz że stare nagrania można polepszyć? Sztuczna inteligencja ???? i tu wkracza. Do polepszenia jakości starych nagrań wideo np. z DVD używamy profesjonalnego programu AI opartego na algorytmach sztucznej inteligencji. Zobacz nasz kanał na YouTube. Możesz sprawdzić nas wysyłając z tych miast materiały do przegrania i poprawy jakości: Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno, Strzelno, Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki, Szubin, Radziejów, Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów.

Na co pozwala sztuczna inteligencja poprawiająca jakość nagrań?

- Zwiększenie rozdzielczości - dodanie do każdej klatki filmu “brakujących” pikseli, dzięki czemu obraz znacznie zyskuje na jakości
- Interpolację ruchu - wzbogacenie filmu o dodatkowe klatki, które sztuczna inteligencja tworzy na podstawie materiału źródłowego. Zabieg zwiększa płynność wideo i niweluje nieestetyczne rozmycie, które może pojawić się w scenach z poruszającymi się szybko obiektami
- Korektę przeplotu - eliminacja wad starej, telewizyjnej technologii
- Usuwanie szumów i wyostrzenie konturów
- Korektę kolorów, tonów i odcieni - zabieg dzięki któremu nagranie staje się przyjemniejsze dla oka, a kolory bardziej nasycone i żywe
- Stabilizację obrazu - redukcja drgań kamery, wyjątkowo pomocna, gdy materiał był kręcony z ręki
Efekt można obejrzeć tutaj.

Mieszkasz w którymś z tych miast i miejscowości: Topólka, Rypin, Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno, Wąpielsk, Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Więcbork, Bukowiec i chcesz poprawić jakość swoich nagrań? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły :).

Oferujemy również poprawę jakości bazującą na zwiększeniu rozdzielczości nagrania do 1250x720. Różnica jest widoczna i zwiększa komfort oglądania, a jednocześnie nie wymaga tak dużego nakładu pracy, dzięki czemu możemy zaoferować za tę usługę niższą cenę niż za pełne poprawianie jakości za pomocą profesjonalnego programu bazującego na AI. Być może mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo, Warlubie, Chełmża, Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka czy Zławieś Wielka i zastanawiasz się jak najlepiej poprawić jakość swojego archiwalnego nagrania? Odezwij się do nas, a postaramy się pomóc i doradzić.

Znalazłeś w domu (np. w jednej z tych miejscowości: Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice, Tuchola, Wąbrzeźno, Dębowa Łąka, Książki, Płużnica, Ryńsk, Kowal) dyskietki 3,5 cala? Prześlij je do nas, a przegramy je na pendrive! Cena takiej usługi to jedynie 5zł za sztukę.

Najbliższy paczkomat może znajdować się w jednej z tych miejscowości: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek, Barcin albo Gąsawa.

Możesz również sprawdzić czy paczkomat nie znajduje się jeszcze bliżej Twojego miejsca zamieszkania (np. Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Rogowo, Żnin, Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Włocławek). Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące nadania przesyłki.
 

Wpisz w aplikacji na smartfona lub na stronie www InPost-u następujące dane do wysyłki:

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą. Nie zapomnij włożyć kartki ze swoim telefonem lub e-mailem do kontaktu.

Spakuj swoje kasety do paczki i wyślij

Na życzenie możemy umieścić plik(i) MPEG-4 / MP4 w Internecie na naszym prywatnym serwerze FTP, przesłać poprzez serwis Wetransfer lub wgrać do chmury internetowej. W takim wypadku jeśli Państwo wyrazicie zgodę żeby kaset już nie odsyłać, zostaną one zutylizowane.

Znaczek utylizacji

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS