Usługowe przegrywanie kaset VHS, DV, Hi8, Digital8 woj. Łódzkie - paczkomat, kurier

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Nie chcesz jechać do Warszawy? Wyślij do nas swoje kasety paczkomatem. Przegrywamy wszystkie amatorskie formaty, rodzaje kaset wideo: VHS, S-VHS, VHS-C, Video8, Hi8, miniDV, HDV.

Zobacz czy w Twojej okolicy jest paczkomat i nadaj swoją paczkę z takiego miasta jak: Bełchatów, Drużbice, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Kutno, Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno.

To intuicyjne i łatwe :). Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję jak to zrobić.

Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce, Żychlin, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Łęczyca, Daszyna to kolejne miasta, w których pewnie znajduje się paczkomat, ponieważ ich sieć znajduje się w całej Polsce.

Spakuj do nas swoje archiwalne materiały. Co powinieneś spakować do paczki? Jak najwięcej materiałów, takich jak kasety, płyty, zdjęcia czy slajdy. Zakres naszych usług poznasz zapoznając się z cennikiem.

Chętnie przegramy stare, archiwalne kasety VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8 m.in z takich miejscowości jak: Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Piątek, Świnice Warckie, Witonia, Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy.

Mieszkasz w którymś z tych miejsc: Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny, Andrespol, Brójce, Koluszki, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn, Białaczów, Drzewica, Mniszków i potrzebujesz zdigitalizować film celuloidowy? Zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem.

Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno, Żarnów, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Dłutów to również miejscowości, z których możesz przesłać nam swoje archiwalne materiały.

Herb ŁodziSzukasz biura, które przegra płyty CD, DVD lub Blu-ray na pendrive w jednym z tych miast lub wsi: Dobroń, Ksawerów, Lutomiersk, Pabianice, Działoszyn, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Pajęczno, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Zastanawiasz się gdzie najlepiej przegrać dyskietki na pendrive w którejś z tych miejscowości: Sulmierzyce, Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz? Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy paczkomat. Być może łatwiej będzie Ci dojechać do któregoś z tych miejsc: Dalików, Pęczniew, Poddębice, Uniejów, Wartkowice, Zadzim, Radomsko, Dobryszyce, Gidle.

Jeśli mieszkasz w województwie łódzkim (np. Gomunice, Kamieńsk, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Przedbórz, Radomsko, Wielgomłyny) i planujesz bezpiecznie zarchiwizować stare zdjęcia, przeźrocza, negatywy czy slajdy, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Nie musisz osobiście pojawić się w naszym biurze! Wystarczy, że spakujesz materiały i wyślesz je do nas! Na życzenie możemy również poprawić jakość zniszczonych zdjęć, dzięki czemu zyskają drugie życie! Zobacz naszą galerię.

Być może masz trudność ze znalezieniem godnego zaufania biura, w którym mógłbyś zdigitalizować stare kasety wideo i audio blisko miejscowości takich jak: Żytno, Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Cielądz, Rawa Mazowiecka, Regnów, Sadkowice, Sieradz. Właśnie dlatego zachęcamy do wysyłania kaset do nas :). Sprawdź opinie naszych klientów.

Przed wysłaniem do nas paczki ze starymi kasetami wideo (np. z miejscowości Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz, Warta, Wróblew, Złoczew, Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy), możesz obejrzeć nasze filmy na youtube.

Herb województwa łódzkiegoZastanawiasz się jak najlepiej zarchiwizować swoje filmy, zdjęcia czy slajdy, a mieszkasz w jednym z tych miejsc: Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia, Tomaszów Mazowiecki, Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia? Pozostajemy do Twojej dyspozycji :). Zadzwoń do nas, żeby ustalić szczegóły.

Kiedy już znajdziesz najbliższy paczkomat (może on znajdować się w jednej z tych miejscowości: Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki, Ujazd, Żelechlinek, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków), zainstaluj aplikację Inpost i nadaj paczkę o dogodnej dla Ciebie porze.

Po odebraniu przesyłki natychmiast zabierzemy się do pracy :).

Po wykonaniu zlecenia odeślemy ją do wybranego przez Ciebie paczkomatu (np w miejscowości: Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wieluń, Wierzchlas, Bolesławiec, Czastary, Galewice, Lututów, Łubnice, Sokolniki, Wieruszów, Zduńska Wola, Szadek, Zapolice).

Ciesz się swoimi rodzinnymi filmami, nagraniami i zdjęciami, niezależnie od tego gdzie jesteś! Dzięki możliwości zdalnego zlecenia pracy to bardzo łatwe i wygodne. Skorzystaj z zaufanego, stacjonarnego biura z wieloletnim doświadczeniem :).

Nadaj paczkę ze swojej miejscowości (być może to jedna z tych: Zduńska Wola, Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków) albo z miejsca, w którym pracujesz czy studiujesz (na przykład Parzęczew, Stryków, Zgierz, Brzeziny, Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów, Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice).
 

Sprawdź wpisy naszych Klientów na naszej oficjalnej wizytówce!


 

Jeśli masz aplikacje InPost na telefon wpisz następujące dane do wysyłki:

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Po otrzymaniu i ocenie skontaktujemy się z Tobą i podamy ostateczną wycenę usługi. Nasz oficjalny cennik znajduje się tutaj.

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS