VHS, S-VHS, VHS-C, Hi8, Digital8, Video8 usługowe przegrywanie woj. Świętokrzyskie - paczkomat, kurier

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Wyślij swoje archiwum domowe za pomocą najbliższego paczkomatu InPost z województwa świętokrzyskiego. Zaraz po odebraniu paczki skontaktujemy się z Państwem.

Jak łatwo wysłać paczkę Posiadacie Państwo sporą bibliotekę rodzinnych kaset wideo? Od kliku dziesięciu lat zajmujemy się ich przegrywaniem. Na początku na małą skalę a teraz wprowadzamy naszą usługę w całej Polsce. Jeżeli masz blisko do takiego miasta jak: Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Stopnica albo Piekoszów możesz do nas wysłać swoje archiwum kaset przy pomocy paczkomatu InPostu.

Czy paczkomat InPost znajdziesz w takim mieście jak: Pierzchnica, Raków, Nowiny, Strawczyn czy Ćmielów możesz sprawdzić na stronie przewoźnika pod tym adresem.

A może bliżej jest do takiej miejscowości jak: Kunów, Waśniów, Działoszyce, Kije, Michałów, Włoszczowa, Kielce. Dokładne dane do wysyłki oraz opis jak to zrobić znajdziesz na naszej stronie.

 

Na Google możesz sprawdzić opinie tych którzy już to zrobili.

Możesz także przedzwonić i się upewnić:

telefon stacjonarny (ten sam od 25 lat): (22) 42 33 533, kom: +48 888 564 879

 

Wpisz następujące dane do wysyłki. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Przegrywamy kasety wideo we wszystkich amatorskich formatach (VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8). Zachęcamy do sprawdzenia naszej galerii wideo, gdzie zamieściliśmy niektóre wykonane przez nas prace. W celu przegrania kaset zapraszamy do kontaktu również mieszkańców miejscowości takich jak: Tuczępy, Wiślica, Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa i Sędziszów.

Jeśli mieszkają Państwo w jednym z tych miast lub miasteczek: Słupia, Sobków, Wodzisław, Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka albo Opatowiec, mogą Państwo łatwo przesłać do nas swoje materiały za pomocą paczkomatu. Najlepiej spakować jak najwięcej kaset, ponieważ przy większych ilościach oferujemy niższą cenę za sztukę.

U nas nie ma znaczenia, jak długa jest kaseta, cena pozostaje niezmienna! Przyjmujemy kasety z całej Polski, także z miejscowości takich jak: Skalbmierz, Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno i Łagów. Przy większych ilościach kaset, za jedną sztukę zapłacą Państwo tylko 20zł. Przy dużych ilościach zwracamy koszty przesyłki paczkomatem z całej Polski (m.in. Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia). Pełny cennik znajduje się tutaj.

Zajmujemy się również digitalizacją filmów celuloidowych 8 mm, Super 8 mm, DS-8, Kodak. Można przesłać je do nas z miejscowości takich jak: Zagnańsk, Fałków, Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia Konecka czy Smyków. Cyfryzacja tego typu taśmy odbywa się za pomocą metody poklatkowej. Mogą Państwo przeczytać o tym więcej a przygotowanym przez nas artykule. Chętnie zajmiemy się digitalizacją filmów celuloidowych z całej Polski (np. z miejscowości takich jak: Stąporków, Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie). Jeśli chcą Państwo wiedzieć czym jak wygląda taśma filmowa z amatorskim filmem 8mm / Super 8mm i jaka jest różnica, zapraszamy do zapoznania się z tym tekstem.

Przegrywamy również nagrania ze starych szpul magnetofonowych. Na czym to polega? Więcej można przeczytać tutaj. Szpule mogą Państwo przesłać do nas kurierem lub za pomocą paczkomatu, m.in. z miejscowości takich jak: Tarłów, Wojciechowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Bodzechów albo Pińczów.

A może mieszkają Państwo w jednej z tych miejscowości: Złota, Sandomierz, Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów i zastanawiają się nad digitalizacją płyt gramofonowych? Jeśli tak, zapraszamy do nas! Oferujemy przegrywanie płyt winylowych! Więcej na ten temat przeczytają Państwo tutaj oraz tutaj.

Obrazów, Samborzec, Wilczyce, Zawichost, Skarżysko-Kamienna, Bliżyn czy Łączna to kolejne miejscowości, z których można przesłać do nas stare kasety i płyty. Przegrywamy także kasety audio z archiwalnymi nagraniami, wspomnieniami i muzyką.

Zachęcamy również do skorzystania z dodatkowych usług, takich jak montaż materiału filmowego. W ten sposób można stworzyć wyjątkowy prezent na rocznicę, urodziny, osiemnastkę czy ślub. Jeśli aktualnie mieszkają Państwo w jednym z tych miast i miasteczek: Skarżysko Kościelne, Suchedniów, Starachowice, Brody, Mirzec, Pawłów, Wąchock, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, możemy przygotować dla Państwa unikalny wideo-prezent, który będzie stanowił doskonały podarunek dla bliskich i cenną pamiątkę.

Szukają Państwo usługi poprawy jakości starego nagrania wideo? Korzystamy z zaawansowanego programu bazującego na sieciach neuronowych, przygotowanego specjalnie do tego celu. Zapraszamy mieszkańców miejscowości takich jak: Osiek, Połaniec, Rytwiany, Staszów, Szydłów, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków czy Secemin, a także mieszkańców całej Polski do obejrzenia naszych prac na kanale na youtube.

Jeśli szukają Państwo zaufanego, godnego polecenia miejsca do przegrania archiwalnych materiałów i wykonania usługi poprawy jakości, zapraszamy do nas :)!

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS