Galeria starych zdjęć - skanowanie
images/bannery_glowna/banner_glowna_05.png

Tak, oferujemy skanowanie zdjęć papierowych, fotografii, albumów rodzinnych, klisz, negatywów, slajdów czy przezroczy.
Każde skaning ustawiany jest indywidualnie przez profesjonalnego operatora. Nie skanujemy z automatu!

Wielu z nas przechowuje w domowym archiwum stare zdjęcia z rodzinnych uroczystości, ślubów i innych ważnych momentów życia własnego lub naszych bliskich. Często nieliczne fotografie przodków są jedynymi pamiątkami, jakie po nich pozostały. Zdarza się również, że posiadamy klisze fotograficzne, ale już nie odbitki papierowe. Możliwy jest także zaawansowany retusz uszkodzonych materiałów.

Aby zachować cenne zdjęcia i cieszyć się nimi na nowo, warto je zeskanować, czyli zamienić na standardową bezpieczną postać cyfrową. Znacznie ułatwia to ich powielenie, podzielenie się nimi, przesłanie rodzinie czy przyjaciołom oraz bezpieczną archiwizację.

Cena takiej usługi zależna jest od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie. Przeważnie wacha się od 0.70 do 1.30 zł za sztukę.

Parametry techniczne i opis skanera EPSON-a można znaleźć na stronie producenta pod tym linkiem.

Przykładowe skaningi starych papierowych zdjęć, fotografii

Przykładowe skaningi negatywów, slajdów, przezroczy

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS