Transfer kaset VHS, miniDV, Digital8, Hi8 na Pendrive woj. Podlaskie - paczkomat, kurier

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Za daleko do Warszawy? Mieszkasz na zielonym podlasiu?

Wyślij nam przez paczkomat swoje kasety, zdjęcia, negatywy, stare filmy celuloidowe albo płyty gramofonowe. Przegrywamy wszystkie formaty: VHS, S-VHS, Hi8, miniDV i inne amatorskie kasety wideo.

Chcesz uratować od zapomnienia swoje filmy wideo? Z nami możesz to zrobić wysyłając nam swoje kasety wideo paczkomatem InPost. W tych miastach powinieneś to go znaleźć: Augustów, Bargłów Kościelny, Lipsk, Nowinka, Płaska, Sztabin, Choroszcz, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Poświętne.

Wysyłanie materiałów paczkomatem jest łatwe i wygodne! To doskonałe rozwiązanie, jeśli mieszkasz daleko od naszego biura, a chcesz przegrać kasety wideo i audio, zeskanować zdjęcia lub przegrać płyty CD/DVD w sprawdzonym miejscu :). Wystarczy zebrać wszystkie archiwalne materiały, spakować je i umieścić w najbliższym paczkomacie. Jest szansa, że znajduje się on w Twojej miejscowości, takiej jak: Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Zawady, Bielsk Podlaski. Możesz to również sprawdzić na stronie Inpost-u.

Z aplikacją InPost nie musisz nawet martwić się drukowaniem etykiety. Paczkę możesz nadać o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu nie musisz dopasowywać się do godzin otwarcia poczty ani czekać na przyjazd kuriera. Jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Brańsk, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka, Wyszki, Grajewo, Radziłów, wysłanie do nas paczki powinno być łatwe i proste :). Najprawdopodobniej odbierzemy Twoje archiwalne, stare kasety, nagrania, zdjęcia i filmy już następnego dnia! Skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się digitalizacją materiałów. Wysyłając paczkę (np. z miejscowości takiej jak: Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka, Kolno, Grabowo, Kolno), pamiętaj o załączeniu swoich danych! Dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować! Nie zapomnij też o przesłaniu numeru paczkomatu, na który mamy odesłać Twoje materiały. To nie musi być ten sam paczkomat! Wybierz ten, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Być może w drodze do pracy lub szkoły mijasz paczkomat znajdujący się w którymś z tych miast lub miejscowości: Mały Płock, Stawiski, Turośl, Jedwabne, Łomża, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna, Zbójna, Goniądz.

 

Mieszkasz niedaleko miejscowości: Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno, Mońki, Trzcianne, Sejny, Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny, Siemiatycze? Prawdopodobnie paczkomat znajduje się w Twojej okolicy - można znaleźć je w całej Polsce.

Zastanawiasz się czemu przesłać kasety, slajdy czy filmy akurat do nas? Zajmujemy się digitalizacją archiwów domowych od wielu lat, a w branży działamy od niemal trzydziestu. Nasza pracownia znajduje się  w Warszawie i początkowo koncentrowaliśmy się na obsłudze klientów z tego miasta i okolic. Teraz, zauważając, że potrzebne jest przegrywanie i digitalizacja materiałów w całej Polsce, również w mniejszych miejscowościach, uruchomiliśmy możliwość wysyłki materiałów i obsługi zdalnej. W związku z tym nie musisz do nas przyjeżdżać ze swojej miejscowości (np. Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze, Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin), żeby profesjonalnie zarchiwizować swoje rodzinne pamiątki.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych filmów na youtube i profilu na facebooku - możesz obejrzeć tam nasze prace.

Mieszkańcy podlasia, między innymi takich miejsc jak: Krynki, Kuźnica, Sokółka, Suchowola, Szudziałowo, Bakałarzewo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, mogą teraz łatwo i bezpiecznie wysłać kasety VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8, kasety audio, taśmy celuloidowe, zdjęcia, płyty CD/DVD, do naszej pracowni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną - w części "Pytania i odpowiedzi" znajdziecie solidną porcję wiedzy na temat przegrywania archiwalnych materiałów, poprawiania jakości i naszych innych usług.

Jeśli przesłałeś nam materiały z jednej z tych miejscowości: Sokoły, Szepietowo, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów, Białystok, Łomża, Suwałki lub z innego miejsca w Polsce, będziemy wdzięczni za wystawienie opinii na naszej wizytówce google lub na facebooku :).
 

Sprawdź opinie naszych Klientów którzy już zlecili nam przegranie swoich archiwów i wspomnień. Czytaj >>>

Możesz też do nas zadzwonić ☏ stacjonarny (od 25 lat nie zmieniany): (22) 42 33 533 w godz. 900 - 1900

 

Przyjmujemy kasety do przegrania również z tych miejscowości: Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny, Wysokie Mazowieckie oraz Ciechanowiec.

Zapraszamy klientów z całej Polski :). Jeśli szukasz przegrywania kaset i digitalizacji swojego domowego archiwum w okolicach jednej z tych miejscowości: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek Nowy Dwór, Sidra, zadzwoń lub prześlij nam maila!

 

Wpisz następujące dane do wysyłki. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS