Transfer kaset VHS, miniDV, Digital8, Hi8 na Pendrive woj. Podlaskie - paczkomat, kurier

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Za daleko do Warszawy? Mieszkasz na zielonym podlasiu?

Wyślij nam przez paczkomat swoje kasety, zdjęcia, negatywy, stare filmy celuloidowe albo płyty gramofonowe. Nie poniesiesz kosztów tej przesyłki!

Chcesz uratować od zapomnienia swoje filmy wideo? Z nami możesz to zrobić wysyłając nam swoje kasety wideo paczkomatem InPost. W tych miastach powinieneś to go znaleźć: Augustów, Bargłów Kościelny, Lipsk, Nowinka, Płaska, Sztabin, Choroszcz, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Poświętne.

Wysyłanie materiałów paczkomatem jest łatwe i wygodne! To doskonałe rozwiązanie, jeśli mieszkasz daleko od naszego biura, a chcesz przegrać kasety wideo i audio, zeskanować zdjęcia lub przegrać płyty CD/DVD w sprawdzonym miejscu :). Wystarczy zebrać wszystkie archiwalne materiały, spakować je i umieścić w najbliższym paczkomacie. Jest szansa, że znajduje się on w Twojej miejscowości, takiej jak: Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Zawady, Bielsk Podlaski. Możesz to również sprawdzić na stronie Inpost-u.

Z aplikacją InPost nie musisz nawet martwić się drukowaniem etykiety. Paczkę możesz nadać o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu nie musisz dopasowywać się do godzin otwarcia poczty ani czekać na przyjazd kuriera. Jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Brańsk, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka, Wyszki, Grajewo, Radziłów, wysłanie do nas paczki powinno być łatwe i proste :). Najprawdopodobniej odbierzemy Twoje archiwalne, stare kasety, nagrania, zdjęcia i filmy już następnego dnia! Skontaktujemy się z Tobą i zajmiemy się digitalizacją materiałów. Wysyłając paczkę (np. z miejscowości takiej jak: Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka, Kolno, Grabowo, Kolno), pamiętaj o załączeniu swoich danych! Dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować! Nie zapomnij też o przesłaniu numeru paczkomatu, na który mamy odesłać Twoje materiały. To nie musi być ten sam paczkomat! Wybierz ten, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Być może w drodze do pracy lub szkoły mijasz paczkomat znajdujący się w którymś z tych miast lub miejscowości: Mały Płock, Stawiski, Turośl, Jedwabne, Łomża, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna, Zbójna, Goniądz.

 

Mieszkasz niedaleko miejscowości: Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno, Mońki, Trzcianne, Sejny, Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny, Siemiatycze? Prawdopodobnie paczkomat znajduje się w Twojej okolicy - można znaleźć je w całej Polsce.

Zastanawiasz się czemu przesłać kasety, slajdy czy filmy akurat do nas? Zajmujemy się digitalizacją archiwów domowych od wielu lat, a w branży działamy od niemal trzydziestu. Nasza pracownia znajduje się  w Warszawie i początkowo koncentrowaliśmy się na obsłudze klientów z tego miasta i okolic. Teraz, zauważając, że potrzebne jest przegrywanie i digitalizacja materiałów w całej Polsce, również w mniejszych miejscowościach, uruchomiliśmy możliwość wysyłki materiałów i obsługi zdalnej. W związku z tym nie musisz do nas przyjeżdżać ze swojej miejscowości (np. Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze, Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin), żeby profesjonalnie zarchiwizować swoje rodzinne pamiątki.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych filmów na youtube i profilu na facebooku - możesz obejrzeć tam nasze prace.

Mieszkańcy podlasia, między innymi takich miejsc jak: Krynki, Kuźnica, Sokółka, Suchowola, Szudziałowo, Bakałarzewo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, mogą teraz łatwo i bezpiecznie wysłać kasety VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8, kasety audio, taśmy celuloidowe, zdjęcia, płyty CD/DVD, do naszej pracowni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną - w części "Pytania i odpowiedzi" znajdziecie solidną porcję wiedzy na temat przegrywania archiwalnych materiałów, poprawiania jakości i naszych innych usług.

Jeśli przesłałeś nam materiały z jednej z tych miejscowości: Sokoły, Szepietowo, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów, Białystok, Łomża, Suwałki lub z innego miejsca w Polsce, będziemy wdzięczni za wystawienie opinii na naszej wizytówce google lub na facebooku :).
 

Sprawdź opinie naszych Klientów którzy już zlecili nam przegranie swoich archiwów i wspomnień. Czytaj >>>

Możesz też do nas zadzwonić ☏ stacjonarny (od 25 lat nie zmieniany): (22) 42 33 533 w godz. 900 - 1900

 

Przyjmujemy kasety do przegrania również z tych miejscowości: Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny, Wysokie Mazowieckie oraz Ciechanowiec.

Zapraszamy klientów z całej Polski :). Jeśli szukasz przegrywania kaset i digitalizacji swojego domowego archiwum w okolicach jednej z tych miejscowości: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek Nowy Dwór, Sidra, zadzwoń lub prześlij nam maila!

 

Wpisz następujące dane do wysyłki. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS