Przegrywanie kaset wideo VHS, S-VHS, VHS-C, Video8, Hi8, Digital8 woj. Śląskie - paczkomat

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

 Wyślij nam do przegrania na USB Pendriva swoje kasety wideo: VHS, S-VHS, Video8, Hi8, Digital8, miniDV i magnetofonowe audio ze śląska.

Zbierz swoje wszystkie kasety wideo, dokładnie zapakuj i wyślij z jednego z tych miast gdzie znajdziesz paczkomat: Będzin, Czeladź, Wojkowice, Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, Siewierz, Sławków, Szczyrk. Z aplikacją InPost na smartfona to bardzo proste.

Jakie są zalety paczkomatu? Przesyłkę można łatwo wysłać o dowolnej porze dnia, a więc nie trzeba dopasowywać się do godzin otwarcia poczty ani czekać na kuriera. Równie bezproblemowo można ją odebrać. Sprawdź czy w Twojej miejscowości (np. Bestwina, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kozy), znajduje się paczkomat. Wystarczy, że zajrzysz na stronę inpost i wpiszesz swój kod pocztowy. Dzięki temu możesz łatwo i szybko znaleźć paczkomat, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Paczkomaty działają 7 dni w tygodniu przez całą dobę, dlatego można podjechać do nich nawet wcześnie rano czy późnym wieczorem.

Jeśli szukasz usługi przegrywania kaset i płyt w miejscowościach takich jak: Porąbka, Wilamowice, Wilkowice, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Chybie, być może znacznie wygodniej będzie Ci po prostu przesłać wszystkie materiały do naszej pracowni, w której zajmujemy się archiwizacją domowych pamiątek już od wielu lat. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje cenne pamiątki trafią do zaufanej firmy.

Mieszkasz w jednym z tych miejsc?: Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice. Pamiętaj, żeby do paczki z kasetami, płytami i zdjęciami dołączyć swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie, kiedy tylko otrzymamy przesyłkę :). Dlatego nie wahaj się i prześlij nam kasety, stare nagrania, taśmy i zdjęcia z miejscowości takich jak: Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice czy Koniecpol.

 

Paczkomat InPost na podkarpaciu

 
Czy wiesz że używając aplikacji na smarfona nie musisz drukować i naklejać etykiety? Dlatego nie czekaj i wyślij swoje kasety VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Video8, Digital8, Hi8 z paczkomatu z tych miast: Pyskowice, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice albo Toszek. Inni już nam zaufali i przesłali swoje rodzinne zbiory do przegrania. Sprawdź ich opinie.
 

Sprawdź opinie naszych Klientów. Kliknij i przeczytaj >

Jeśli już sprawdziłeś opinie o nas w Google to nie czekaj a wśslij swoje kasety wideo. W tych miastach powinien być paczkomat InPost-u: Tworóg, Zbrosławice, Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski, Pszów, Radlin, Rydułtowy, Wodzisław Śląski.

Dane teleadresowe znajdziesz poniżej lub na tej stronie.

Wyślij paczką swoje kasetyWpisz w aplikacji następujące dane potrzebne do wysłania paczki:

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M

Po otrzymaniu przesyłki nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

Zastanawiasz się ile będzie kosztowała digitalizacja Twoich materiałów, jeśli prześlesz je z jednej z tych miejscowości: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana, Poręba, Zawiercie, Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec? Sprawdź nasz cennik. Za przegranie kasety VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8 zapłacisz już od 20zł. U nas nie płacisz za każdą godzinę nagrania, ale za całą kasetę. Nie warto czekać, ponieważ kasety z czasem mogą niszczeć. Poza tym sprzęt do przegrywania kaset, jak magnetowidy, również się starzeje. Dlatego zachęcamy mieszkańców całej Polski (np. z miejscowości Pilica, Szczekociny, Włodowice, Żarnowiec, Żywiec, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica) do przegrania kaset jak najszybciej :).

Jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły i posiadasz pojedyncze sztuki kaset, możesz skorzystać również z naszej strony https://www.mojaplyta.pl/product-category/digitalizacja/.

Na co przegrywamy kasety wideo i audio oraz płyty? Polecamy przegranie ich na pendrive, a później archiwizację na dysku, najlepiej w kilku kopiach. Dzięki temu Twoje materiały będą bezpieczne i przetrwają jeszcze wiele lat. Możesz kupić pendrive lub dysk u nas albo dostarczyć swój własny. Wysyłając kasety  VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8, kasety magnetofonowe, slajdy, zdjęcia i inne materiały, zastanów się czy chcesz, żebyśmy przegrali je na nasz pendrive czy też wolisz dołączyć do paczki swój własny. Chcesz dostarczyć do nas materiały ze swoim własnym pendrivem z miejscowości takich jak: Węgierska Górka, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza lub Gliwice, ale nie wiesz jak duży pendrive jest potrzebny? 16 GB pamięci starcza mniej więcej na 7 godzin materiału wideo, 64 GB na 30 godzin nagrania. Jeśli nie dostarczysz nam swojego pendriva, dołączymy swój. W tym miejscu możesz sprawdzić ceny nośników.

Planujesz wysłać materiały z miejscowości takich jak: Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie i chcesz otrzymać nagrania i skany jak najszybciej i najwygodniej? W takim wypadku możemy zaproponować umieszczenie ich na naszym serwerze do ściągnięcia albo przesłać za pomocą wetransferu. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć materiały nawet w tym samym dniu, w którym dotrze do nas Twoja przesyłka!

Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory to kolejne miejscowości, z których możesz przesłać do nas materiały. Ciekawi Cię, jak wygląda nasza pracownia i gdzie trafią Twoje kasety, płyty i zdjęcia? Obejrzyj fotografie biura tutaj.

Chcesz skontaktować się z nami z miejscowości takiej jak: Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza, Knurów? Zadzwoń do nas: telefon stacjonarny (od 25 lat ten sam numer): (22) 42 33 533 lub telefon komórkowy: +48 888 564 879. Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty 10:00-18:00. Zapraszamy również do kontaktu mailowego na prepress[at]prepress.com.pl.

Szukasz jeszcze innej usługi niż przegrywanie kaset wideo? Mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Wielowieś, Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń albo Wręczyca Wielka i potrzebujesz zdigitalizować stare kasety magnetofonowe (audio)? Nic prostszego! W tym wypadku sposób postępowania jest taki sam jak w wypadku kaset wideo. Zapakuj je bezpiecznie, wyślij paczkomatem, a my zajmiemy się ich archiwizacją.

A może potrzebujesz zgrać do pliku materiał z płyt winylowych (gramofonowych)? Prześlij je najbliższym paczkomatem, który może znajdować się w jednym z tych miast i miejscowości: Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki, Łaziska Górne, Mikołów lub Orzesze.

Od dawna planujesz zająć się porządkowaniem starych zdjęć, slajdów, przeźroczy czy negatywów? Nie czekaj! Im szybciej je zdigitalizujesz, tym mniejsza szansa, że się zgubią albo zniszczą! Prześlij je ze swojego miejsca zamieszkania (może to być jedno z tych miejsc: Ornontowice, Wyry, Myszków, Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki, Goczałkowice-Zdrój), a my zajmiemy się ich archiwizacją. Odeślemy Ci je nagrane na pendrive, płytę CD lub DVD albo zamieścimy w sieci do wygodnego ściągnięcia.

Czy wiesz, że płyty CD, DVD lub BluRay szybko się starzeją? Jaka jest trwałość płyty DVD przeczytasz w tym tekście. Nagrane na płytach materiały mogą ulec bezpowrotnemu zniszczeniu ze względu na procesy degradacji, którym ulega niemal każda płyta. W związku z tym nie warto czekać! Prześlij do nas swoje płyty z miejscowości takich jak: Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Pszczyna, Suszec, Racibórz, Kornowac, Krzanowice, a my przegramy je dla Ciebie do pliku! Ile to kosztuje? Możesz sprawdzić w naszym cenniku.

Być może mierzysz się z innym problemem - nie masz już sprzętu koniecznego do odtworzenia płyty CD, DVD albo BluRay. Nic w tym zaskakującego, bo tego typu nośniki są coraz rzadsze. Nie zmienia to faktu, że na płytach często znajdują się cenne rodzinne pamiątki i utrwalone są ważne wspomnienia. Jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik, Czerwionka-Leszczyny i chcesz na nowo cieszyć się nagranymi na płytach materiałami, przyślij je do nas, a my przegramy je na pendrive lub dysk!

Szukasz miejsca, gdzie można poprawić jakość archiwalnych nagrań? Prześlij nam materiały ze swojej miejscowości (np. Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany, Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec) i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zajmujemy się nie tylko digitalizacją i archiwizacją, ale również poprawą jakości starych nagrań oraz zdjęć :).

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS