Przegrywanie VHS, S-VHS, Hi8, Digital8, Video8 do MPEG-4 woj. Lubelskie - kurier, paczkomat

Wyślij do nas swoje kasety wideo i audio

Mieszkasz w okolicach Lublina? Przyjmujemy zamówienia z całego województwa lubelskiego!

Zajmujemy się profesjonalnym przegrywaniem kaset video: VHS, S-VHS, Hi8, Video 8,  mini DV, HDV, kaset magnetofonowych oraz skanowaniem slajdów, zdjęć i negatywów. 

Zobacz jak to zrobićOd wielu lat zajmujemy się profesjonalnym przegrywaniem kaset wideo. Jeżeli w bliskiej odległości od Ciebie znajduje się jedna z tych miejscowości: Międzyrzec Podlaski, Terespol, Biała Podlaska, Drelów, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Międzyrzec Podlaski, Piszczac, Rokitno, to możesz zaufać nam i wysłać je paczkomatem.

Zobacz naszą wizytówkę na Google i przekonaj się, co piszą o nas klienci: https://goo.gl/maps/drLRbyeDhHQ1xvFV6

Teraz nie musisz jechać do Warszawy, żeby profesjonalnie zarchiwizować domowe archiwum. Z miejscowości takich jak: Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice, Zalesie, Biłgoraj, Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, możesz przesłać do nas paczkę.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/przegrajvideo

Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin to kolejne miejscowości, w których może znajdować się najbliższy paczkomat :). Jeśli szukasz zaufanej firmy z doświadczeniem w przegrywaniu archiwalnych materiałów, pamiątkowych filmów czy skanowaniu zdjęć, to świetnie trafiłeś :).

Na tej stronie, możesz łatwo sprawdzić czy paczkomat jest ulokowany w miejscowości takiej jak: Rejowiec Fabryczny, Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec Fabryczny, Ruda-Huta, Sawin albo Siedliszcze.

Tutaj możesz obejrzeć przykłady naszych prac: https://www.youtube.com/channel/UCrAXEvtmA-GsXpjFSX5kpgQ

Przed wysłaniem do nas kaset wideo, płyt lub zdjęć (np. z miejscowości: Wierzbica, Wojsławice, Żmudź, Rejowiec, Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Hrubieszów, Mircze), zapraszamy do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty 10:00-18:00. Pamiętaj, żeby dokładnie spakować swoje materiały. Możesz dołączyć swój dysk lub pendrive, na które przegramy gotowe materiały lub kupić go u nas. Dobierzemy dla Ciebie pendrive odpowiedniej wielkości. Zobacz nasz cennik, żeby sprawdzić, ile to będzie kosztowało.

Przesyłając do nas materiały ze swojej miejscowości (mogą to być Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice, Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów, Janów Lubelski, Modliborzyce), pamiętaj o załączeniu kontaktu do siebie oraz informacji, do którego paczkomatu mamy odesłać kasety, płyty i zdjęcia wraz z gotowymi plikami. Możemy odesłać paczkę do paczkomatu najbliżej Ciebie, który może znajdować się w jednej z tych miejscowości w województwie Lubelskim: Potok Wielki, Krasnystaw, Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną na Oferteo: https://vhs.oferteo.pl/

Jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości: Zakrzówek, Lubartów, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów lub Michów i potrzebujesz przegrać stare, archiwalne kasety (VHS, VHS-C, S-VHS, miniDV, HDV, Video 8, Hi8, Digital8), filmy celuloidowe (8 mm, Super 8 mm), płyty CD lub DVD, kasety magnetofonowe lub zdjęcia? Zrób to w zaufanej firmie z doświadczeniem w archiwizacji rodzinnych materiałów.

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas lub zapoznaj się z FAQ.

Czy w Twoim domowym archiwum (np. w miejscowości takiej jak: Niedźwiada, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Serniki, Uścimów, Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk) znajdują się uszkodzone kasety wideo ?????
Kaseta była przechowywana w nieodpowiednim miejscu, co doprowadziło do sklejenia taśmy, rozmagnesowania lub zanieczyszczenia pleśnią? Obudowa została uszkodzona? Magnetowid pogniótł lub zerwał taśmę?
Może się wydawać, że zapisany na taśmie film przepadł na zawsze, ale jest na to rada! Wciąż istnieje szansa, by odzyskać materiał ????. Być może w Twojej miejscowości, takiej jak Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew, Cyców, Ludwin, Łęczna, trudno znaleźć profesjonalną pracownię, w której kasety będzie można uratować. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.
Prześlij do nas uszkodzoną kasetę (być może najłatwiej będzie Ci to zrobić z jednej z tych miejscowości: Milejów, Puchaczów, Spiczyn, Łuków, Stoczek Łukowski, Adamów, Krzywda, Łuków, Serokomla, Stanin, Stoczek Łukowski), a my spróbujemy ją uratować. Podejmiemy odpowiednie działania:
- usuniemy pleśń i inne utleniające się osady
- rozprostujemy ewentualnie skleimy taśmę
- wymienimy obudowę zewnętrzną
- osuszymy taśmę z wilgoci.
 
Zajmujemy się również poprawą jakości archiwalnych nagrań. Korzystamy z nowoczesnej technologii bazującej na sztucznej inteligencji. Szukasz punktu, w którym nie tylko przegrasz kasety, ale i poprawisz ich jakość a mieszkasz w jednym z tych miast lub wiosek: Milejów, Puchaczów, Spiczyn, Łuków, Stoczek Łukowski, Adamów, Krzywda, Łuków, Serokomla? Zobacz efekty pracy z programem bazujących na AI: https://www.youtube.com/watch?v=y9kGcbrE8Ss&list=PLHzotPwrjIwFGLIpSA6OCrjl0uJT1VA3v.
 
Oferujemy aż 3 standardy jakości przegrywania kaset wideo VHS, VHS-C, S-VHS, Video8, Hi8, Digital8, miniDV, DV, HDV oraz filmów celuloidowych.
1) w starej oryginalnej rozdzielczości SD 720 x 576 pikseli i proporcji ekranu 4:3,
2) w wyższej rozdzielczości HD 1280 x 720 pikseli lub Full HD 1920 x 1080 pikseli i zmianie proporcji ekranu na współczesną 16:9,
3) zaawansowana rewitalizacja cyfrowa (remastering) obrazu i dźwięku z zastosowaniem najnowszych programów opartych na algorytmach sztucznej inteligencji! Indywidualna praca operatora nad filmem! Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług przegrywania archiwalnych domowych bibliotek foto, audio i wideo.
 
Stanin, Stoczek Łukowski, Trzebieszów, Wojcieszków, Wola Mysłowska, Chodel, Józefów nad Wisłą to kolejne miejsca, z których możesz przesłać nam swoje archiwalne materiały :). Sprawdź czy bliżej do paczkomatu nie będzie Ci z jednej z tych miejscowości: Karczmiska, Łaziska, Opole Lubelskie, Poniatowa, Wilków, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Parczew, Podedwórze, Siemień, Sosnowica albo Puławy.
 
Zachęcamy do przesyłania nam większych ilości kaset i innych archiwalnych materiałów, takich jak zdjęcia, slajdy, płyty, kasety magnetofonowe, filmy celuloidowe czy dyskietki. Im więcej materiałów prześlesz, tym będzie to dla Ciebie wygodniejsze i tym niższą uzyskasz cenę. Możesz zapoznać się z naszą ofertą na podstronie cennika: http://vhs.waw.pl/cennik/cennik-ogolny oraz na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/@doctor-VHS.

Przed przesłaniem do nas materiałów z miejscowości takich jak: Radzyń Podlaski, Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan-Majorat, Wohyń, możesz zapoznać się z naszymi filmami na temat przegrywania płyt gramofonowych, winylowych: https://www.youtube.com/watch?v=vmd-aVOEenY&list=PLHzotPwrjIwGxGnJ1kz7QnrCYdCYE-oTP. Stworzyliśmy również playlisty prezentujące polepszanie jakości kaset Video8 i Hi8 lub w formacie DV i miniDV albo najbardziej typowym VHS.

Oferujemy przystępne ceny, 20-30zł za kasetę, niezależnie od jej długości! Właśnie dlatego opłaca się przesłać do nas kasety również z województwa Lubelskiego (np. Dęblin, Kłoczew, Nowodwór, Ryki, Stężyca, Ułęż, Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki). Dzięki różnym typom magnetowidów i orginalnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie przegrywać kasety nagrane w różnych formatach. Zapewniamy również ekspresowe terminy, zazwyczaj materiały są gotowe już na kolejny dzień!

Nie musisz jechać do nas ze swojej miejscowości (może to być: Tomaszów Lubelski, Bełżec, Jarczów, Krynice, Lubycza Królewska, Łaszczów, Rachanie, Susiec, Tarnawatka), wystarczy, że znajdziejsz najbliższy paczkomat i prześlesz do nas materiały do przegrania :). Paczka z twojego miejsca zamieszkania (np. Telatyn, Tomaszów Lubelski, Tyszowce, Ulhówek, Włodawa, Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin), zapewne dotrze do nas już na kolejny dzień. Niezwłocznie rozpoczniemy pracę nad Twoim zleceniem. Pamiętaj o załączeniu kontaktu do siebie. Dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Po wykonaniu zlecenia bezpiecznie spakujemy Twoje zlecenie i prześlemy je do wskazanego przez Ciebie paczkomatu, który może znajdować się na przykład w miejscowości: Włodawa, Wola Uhruska, Wyryki, Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Krasnobród, Łabunie. Twoje kasety zostaną przegrane do pliku w ciągu jednego dnia. Dlatego możesz łatwo i szybko przesłać je ze swojej miejscowości (np. Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec, Biała Podlaska, Chełm, Lublin) i za kilka dni cieszyć się swoimi filmami, zdjęciami i pamiątkami.

Zajmujemy sie profesjonalnie przegrywaniem kaset wideo typu: VHS, S - VHS, VHS - C, mini DV, HDV, Hi 8, Digital 8, Video 8, S-VHS, VHS-C, miniDV, miniHDV, Hi8, Video8, Digital8 od wielu lat. Czy blisko znajduje się jedno z tych miast: Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana, Żółkiewka, Kraśnik, Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz,  jeśli tak, to możesz wysłać nam swoje archiwum rodzinnych kaset wideo, audio lub zdjęć poprzez paczkomat InPost. Po otrzymaniu przesyłki natychmiast skontaktujemy się z Tobą i otrzymasz ostateczną wycenę. Nie zapomnij tylko o umieszczeniu w paczce kartki z Twoimi danymi do kontaktu np. e-mail lub numer telefonu. 

Wpisz następujące dane do wysyłki. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą. Koniecznie włóż do środka kartkę z kontaktem do siebie.

Imię i nazwisko: www.VHS.waw.pl
Numer telefonu: +48 888 564 879
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paczkomat: Warszawa ul. Solidarności 173, WAW22M


W tych miejscowościach powinien być także paczkomat InPost-u z którego nadasz do nas paczkę z kasetami VHS, miniDV, Hi8, Video8, Digital8 oraz inne amatorskie formaty zapisu wideo: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Żyrzyn, Zamość. Sprawdzić to możesz na tej stronie.

 

Wysyłka z aplikacją na smartfona to bardzo proste!

Koniecznie sprawdź wpisy, tych którzy nam zaufali, na naszej wizytówce w Google. 

Sprawdź wpisy

Opinie o nas z Google:

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS